Poznaj RCS

front-domu-na-sprzedażkropki-dekoracja-strony
budynek-na-sprzedaz
budynek-z-oknami

Nasza historia

Historia marki RCS zaczęła się w roku 1991 w Jeleniej Górze, gdzie firma początkowo skupiała się na wdrożeniach systemów księgowych i sprzedaży sprzętu IT.
Aktualnie RCS to prężnie rozwijająca się agencja nieruchomości działająca na terenie Dolnego Śląska. Firma skupia się przede wszystkim na pośrednictwie oraz obrocie nieruchomościami.

Dlaczego warto współpracować z RCS

ikona

Profesjonalizm

Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim stażem, którzy sprawnie przeprowadzą Cię przez proces kupna lub sprzedaży nieruchomości.

ikona-money

Doświadczenie

Wieloletnia obecność na rynku, tysiące zadowolonych klientów i setki obsłużonych transakcji to nasz największy atut. Zaufaj fachowcom z doświadczeniem.

ikona-pinezka

Uczciwość

Jasne warunki współpracy i pełna przejrzystość całego procesu sprzedaży. Z nami dokonasz transakcji i dowiesz się, jak działamy, aby zadowolić naszych klientów.

Poznaj zespół

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie dokumenty wymagane są do sprzedaży mieszkania?

ikona-rozwiń

Akt notarialny nabycia nieruchomości w drodze kupna, darowizny lub spadku,aktualny odpis z księgi wieczystej,zaświadczenie o zameldowaniu osób w lokalu, dokument o braku zadłużenia i braku zaległości z tytułu czynszu oraz opłat eksploatacyjnych.

Jak przebiega proces sprzedaży nieruchomości?

ikona-rozwiń

Twoja współpraca z RCS rozpocznie się niezobowiązującym spotkaniem z lokalnym agentem, który przedyskutuje z Tobą cel jaki chcesz osiągnąć sprzedając nieruchomość oraz zada szczegółowe pytania dotyczące nieruchomości.
Opierając się na zebranych informacjach agent przedstawi szacunkową wycenę nieruchomości i wytłumaczy strategię promocji nieruchomości.
Następnie zajmiejmy się w Twoim imieniu pozycjonowaniem nieruchomości na rynku, wizytami potencjalnych kupujących oraz negocjacjami. Kiedy sprzedaż zostanie uzgodniona z kupującym, Twój agent wesprze we wszelkich formalnościach prawnych do skutecznego zamknięcia sprzedaży.

Skontaktuj się z nami

Zostaw swoje dane poniżej, a jeden z naszych doardców skontaktuje się z Tobą w celu omówienia sprawy.

ikona-osoba
ikona-osoba
ikona-telefon
ikona-email
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.